František Kaván
Zima u Libuně
Id: 405401
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, odřený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4128x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 68