František Kaván
Zimní krajina
Id: 280401
olej/karton, rozměr 46 x 66 cm, značeno vlevo dole včetně nečitelného přípisu, na zadní straně dobový přípis, dekorativně rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 5387x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 53