František Kaván
Zimní krajina
Id: 456301
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3287x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 58