František Kaván
Zimní motiv
Id: 320001
olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7635x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
93 001 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 96