František Kaván
Zimní náves
Id: 182
olej/karton, rozměr malby 44 x 62 cm, signováno LD, obraz i rám v perfektním stavu, jedná se o vyzrálou práci z 20tých let minulého století, kdy malíř pobýval na Hlinecku, mimo jiné ve Svobodných Hamrech, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen
zobrazeno: 6003x
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
38 000 Kč
22.1.2013, 20:57:00
22.1.2013 | 20:52 | 38 000 Kč |