František Ketzek
Kytice
Id: 389
olej/karton, rozměr malby 45,5 x 28 cm, signováno PD, datováno 50, původní stav, nově zaskleno
zobrazeno: 3326x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
9.7.2013, 20:05:00
9.7.2013 | 14:48 | 1 100 Kč |