František Klimeš
Lesní tůň
Id: 198006
olej/plátno, rozměr 97 x 69 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozené plátno, poškozený rám
zobrazeno: 1676x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 400 Kč