František Klimeš
Na kraji vesnice
Id: 247302
olej/plátno, rozměr 130 x 180 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, stav viz foto,po
zobrazeno: 1413x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 100 Kč