František Klimeš
Při odpočinku
Id: 111407
olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
zobrazeno: 3153x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 002 Kč
Příhozy: 65