František Klimeš
Při sklizni
Id: 211502
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, obraz poškozen protržením, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, po
zobrazeno: 3481x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč