František Kobliha
Před chrámem
Id: 88101
litografie/papír, rozměr tisku 36 x 27 cm, značeno v tisku vpravo dole a vlastnoruční podpis vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zaprášeno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2043x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč