František Koliha
S paraplíčkem
Id: 200903
olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování
zobrazeno: 2090x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč