František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 378301
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7856x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 95