František Kupka
Abtrakce
Id: 2196
kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle
zobrazeno: 4782x
Vyvolávací cena:
59 000 Kč
135 000 Kč