František Kupka
Akt studie z Fete de Neuilly
Id: 303501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 6736x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
97 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 111