František Kupka
Bez názvu
Id: 309002
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, značeno monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1787x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 600 Kč