František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 301301
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8075x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58