František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 329202
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8205x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 49