Čas na serveru 06:04:34

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 508602

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 43,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

zobrazeno: 1229x

Vyvolávací cena:

24 000