František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 63402
dřevoryt/ruční papír, velikost tisku 25,4 x 40 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole razítkem Kupka, paspartováno, volně loženo, nerámováno, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 6672x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 600 Kč