František Kupka
Bílé rytmy na černém
Id: 429006
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 48,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 7
zobrazeno: 4633x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 000 Kč