František Kupka
Černobílá kompozice
Id: 93501
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 11,8 x 24,3 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti lokálně roztržen, série "Quarte histoires de blanc et noir", období 1921-25, provenience významná sbírka USA, k obrazu není žádné potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3731x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
116 000 Kč
Příhozy: 71