František Kupka
Fontána
Id: 185707
suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 23,2 x 15,2 cm, značeno vpravo dole v tisku a též autorovým razítkem, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4028x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 100 Kč