František Kupka
Dívka s draperií
Id: 336702
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, list zažloutlý, lokálně roztržen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2801x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
80 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 72