František Kupka
Dvojbarevná fuga
Id: 242606
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 47,5 cm, neznačeno, původní štítek na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 23898x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 76