František Kupka
Etude d´homme en pied
Id: 315501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3543x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
95 000 Kč