František Kupka
Fontána
Id: 290002
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6176x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 501 Kč