František Kupka
Fontána II.
Id: 318105
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, vpravo dole značeno v tisku a autorským razítkem, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1359x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč