František Kupka
Kompozice
Id: 369603
kombinovaná technika/tužka/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 11619x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 80