František Kupka
Kompozice
Id: 24501
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, signováno uprostřed dole, popis na zadní straně, věnování Prokopu Tomanovi, na žádost dr. Tomana dovezeno ak. sochařem Jiřím Jaškou z Paříže, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 6389x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 65