František Kupka
L'assiette au beurre - Religion I
Id: 424201
konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904
zobrazeno: 5143x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
24.6.2024, 20:15:00
28.5.2024 | 16:33 | 5 500 Kč |