František Kupka
L'assiette au beurre - Religion II
Id: 424202
konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904
zobrazeno: 1828x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč