František Kupka
Le char de I´Etat et
Id: 2106
barevná litografie/papír, velikost listu 31 x 24 cm, signováno, vlevo dole věnování tužkou, ilustrace z anarchistického časopisu L´Assiette au Beurre - La Paix, nejznámější satirické anarchistické revue Belle Epoque, vycházející v Paříži od roku 1901, rámováno, zaskleno,
zobrazeno: 3824x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč