František Kupka
L´Assiette au Beurre
Id: 336701
litografie/ruční papír, rozměr listu 32,5 x 50 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, vyříznuté tiskařské značky, původní stav, lehce zaprášeno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2319x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
16 000 Kč