František Kupka
Odpočinek na lavičce
Id: 512601
kresba tužkou/papír, rozměr listu 9,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno příteli p. Fořtovi), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresáta věnování
zobrazeno: 1188x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
26 789 Kč