Čas na serveru 02:10:22

František Kupka
Odpočinek na lavičce

Id: 512601

Odpočinek na lavičce

  •  / Odpočinek na lavičce / František Kupka

kresba tužkou/papír, rozměr listu 9,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno příteli p. Fořtovi), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresáta věnování

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena:
18 000

26 789