František Kupka
Příběhy Bílé a Černé I.
Id: 387204
dřevoryt/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, značeno ve spodní části autorským razítkem, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1074x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč