František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 273201
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 10106x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 137