František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 297303
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2582x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 100 Kč