František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 318103
dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, editorské razítko v pravém spodním rohu, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1538x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč