František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 352702
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, na zadní straně razítka autenticity viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2419x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 500 Kč