František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 412007
dřevoryt/papír, rozměr listu cca 33 x 25,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1265x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč