František Kupka
Rolandova píseň
Id: 290001
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3574x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 003 Kč
Příhozy: 99