František Kupka
Studie
Id: 388201
uhel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28 cm, značeno razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír v ploše zvlněný
zobrazeno: 3170x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 62