František Kupka
Studie Ticha
Id: 267303
tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, pod paspartou francouzské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 16939x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
59 900 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 76