František Kupka
Studie ticha
Id: 480101
suchá jehla/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2592x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč