Čas na serveru 05:46:53

František Kupka
U stolu

Id: 512602

U stolu

  •  / U stolu / František Kupka
  •  / U stolu / František Kupka
  •  / U stolu / František Kupka

kresba pastelem/papír, rozměr listu 10 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno částé hostitelce pí. Fořtové), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresátky autorského věnování

zobrazeno: 1368x

Vyvolávací cena:
18 000

205 000