František Kupka
U stolu
Id: 512602
kresba pastelem/papír, rozměr listu 10 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno částé hostitelce pí. Fořtové), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresátky autorského věnování
zobrazeno: 1404x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
205 000 Kč