František Kupka
Život
Id: 299801
dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámovámo, stav viz foto
zobrazeno: 8161x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 99