František Květoň
Barevný den
Id: 361002
olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 1191x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč