František Květoň
Domek na kopci
Id: 514307
olej/sololit, rozměr 69 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 573x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč