František Květoň
Předjaří
Id: 514309
olej/sololit, rozměr 63 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 740x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč